Мінеральна вата для фасаду

опубліковано 22 груд. 2013 р., 12:04 Роман Ворона   [ оновлено 29 квіт. 2016 р., 05:06 ]

Фасадна мінеральна вата

В системі утеплення фасадів із застосуванням жорстких мінераловатних плит, якість мінеральної вати є одним з ключових елементів якісного утеплення будинку. Лідерами ринку базальтових утеплювачів є Rockwool (Польща), ТехноНіколь (Україна).
 Найбільш популярною і розповсюдженою, на об'єктах нового будівництва, є  продукція торгової марки Rockwool, яка на ринку України та Львівської області представлена такими видами мінеральної вати для штукатурних фасадів:
  •  Fasrock (Фасрок)- це жорсткий класичний утеплювач в плитах розміром 60х100 см, щільністю 135 кг/м.куб., товщиною 50 мм, 80 мм, 100 мм. Fasrock (Фасрок) призначений для теплоізоляції зовнішніх стін будинку в системах штукатурних фасадів. При виконанні робіт по утепленню будинку мінеральна вата фасадна Fasrock (Фасрок) кріпиться до стіни механічним способом спеціальними пластиковими дюбелями з металевим оцинкованим стержнем (Wkret Met LMX) і за допомогою клею Greinplast KWP.
  •  Front rock max E (Фронт рок макс Е)- це жорсткий двошаровий утеплювач в плитах розміром 60х100 см, щільністю 155/88 кг/м.куб.(зовнішній шар/внутрішній шар), товщиною 80 мм, 100 мм. Front rock max E (Фронт рок макс Е) призначений для теплоізоляції зовнішніх стін будинку в системах штукатурних фасадів. При виконанні робіт по утепленню будинку мінеральна вата Front rock (Фронт рок макс Е) кріпиться до стіни механічним способом, спеціальними пластиковими дюбелями з металевим оцинкованим стержнем і за допомогою клею Greinplast KWP.

 Front rock max   

Вата фасадна

Монтаж фасадної вати Rockwool Front max E


Comments