Сітка фасадна


Сітка Vertex 
для систем утеплення фасаду

Сітка фасадна  (55 м.кв/рул.) - 21,00 грн/м.кв.


Сітка для фасаду

опубліковано 30 груд. 2013 р., 14:07 Роман Ворона   [ оновлено 18 жовт. 2016 р., 02:50 ]

greinplst

Скловолоконна фасадна сітка Vertex.

  Фасадна штукатурна сітка Vertex R131, щільністю 160 г/м.кв., (розмір ячейок 3,6х3,8 мм) в основному застосовується як армуючий елемент, при внутрішніх і зовнішніх роботах: утеплення фасадів “мокрим” способом, штукатурка і шпаклювання стін і стель, вирівнювання підлог. Штукатурна сітка фасадна використовується як армуючий матеріал, попереджає появу тріщин при висиханні, усадці будинків, перепаду температур і т.д.
Виготовляється склосітка Вертекс R131 в Чехії і на сьогоднішній день є одним з найкращих продуктів, що пропонується для європейського і українського ринків. Сітка "Вертекс" являє собою полотно з прямокутними осередками фіксованих розмірів. Від розміруосередків залежить кількість склониток на один метр квадратний. Наприклад, якщо осередок сітки 4х4 мм., кількість ниток на один метр квадратний буде більшою ніжу сіток з вічком 5х5 мм., отже фасадні сітки з меншим кроком осередку мають на 20% більше ниток, відповідно вони в декілька разів міцніші за сітки з кроком вічка 5х5 мм. Сітка Vertex R131 має крок осередку 3,5х3,8, а значить ниток у неї на 25% більше ніж сіток з кроком 5х5 мм, що ще раз переконує замовника в прийняті правильного рішення при покупці даного родукту. Сітку отримують шляхом переплетення скляних кручених комплексних ниток з подальшим нанесенням полімерного покриття і термообробки.  
   Призначення і область застосування :
  Армуючий елемент при штукатурних роботах, у тому числі в технології утеплення зовнішніх стін будівель і споруд, при підвищених вимогах до міцності штукатурного шару.

Сітка фасадна

1-1 of 1